امکانات رفاهی امکانات رفاهی

پارکینگ

پارکینگ مجتمع کورش در 7 طبقه با کفپوش اپوکسی و ظرفیت حدوداً 1600 اتومبیل طراحی شده است. این پارکینگ به سیستم هوشمند مجهز بوده که بطور دائم تعداد فضای خالی موجود را از طریق تابلوهای تعبیه شده در طبقات اعلام می نماید.ضمن اینکه از طریق تغییر رنگ چراغ های محل پارک نیز می توان از فضاهای خالی اطلاع یافت.هر طبقه با یک رنگ متمایز شده و هر ستون با یک شماره، نام گذاری شده است. شماره پلاک خودروها پس از ورود به پارکینگ به صورت اتوماتیک ثبت شده و در زمان خروج، در هر نیم طبقه یک اپراتور جهت اسکن قبض و محاسبه نرم افزاری هزینه حضور دارد تا ظرف چند ثانیه خودرو، در لوپ خروج قرار گیرد.از این طریق از تجمع خودروها در خروجی و ایجاد ترافیک جلوگیری به عمل می آید.

رستورانرستوران

فودکورت کورش‌مال واقع در طبقه دوم و هفتم؛ مجموعه‌ای متشکل از چندین برند غذایی است که در فضایی وسیع، زیبا و آرامش‌بخش پذیرای دوستداران فست‌فود ایرانی و غیرایرانی است.

مثبت دو: فودکورت

مثبت سه: فست فود پارت

مثبت چهار: رستوران ایرانی نایب

مثبت پنج: فست فود سیتی برگر، جنارو

مثبت شش: رستوران ایتالیایی پارت

کافی شاپکافی شاپ

منفی دو: کافی شاپ ویونا

منفی یک: کافی شاپ دنو

مثبت سه: کافی شاپ امیرشکلات

مثبت چهار: کافی شاپ آپ آرت مان

مثبت پنج: کافی شاپ پارت، کورش لانژ

فودکورت بام نیز  با مجموعه‌ای از واحدهای رستورانی و کافی شاپ در حال راه‌اندازی است.

خانه بازی کودک خانه بازی کودک

خانه کودک مشارکتی بهار در چند ساعتی که شما به تماشای فیلم در سینما می‌نشینید و یا از خرید در طبقات تجاری لذت می‌برید؛ استعداد و خلاقیت فرشته‌های کوچک زندگی‌تان را با دوره‌های آموزشی زبان، آموزش‌ مفاهیم، مونته‌سوری، بازی موسیقی، هنر و خلاقیت‌، نمایش ‌خلاق و... شکوفا می‌سازد.....

آدرس: طبقه سوم.

ساعات ارائه خدمات: شنبه تا چهارشنبه: 9-23        پنج‌شنبه 10-24